Koncerty

Czech Music Crossroads, Dolní oblast Vítkovice, Ostrava, 17. a 18. července 2017

Czech Music Crossroads, předzvěst Colours of Ostrava, zahájila v pondělí držitelka dvou Andělů Jitka Šuranská se svým triem. V prostředí železného města neboli Dolní oblasti Vítkovice jsme si dále poslechli hudebníky ze Slovenska, Polska a Maďarska i České republiky.

Odkaz na fotogalerii na musicserver.cz


 

Křest projektu Abendland, Opava, Klub ART, 1.10.2016

Teplá říjnová sobotní noc se v opavském klubu Art proměnila v temnou a chladnou krajinu Severozápadu opředenou legendami – prvně se totiž představil Abendland, hudebně-literární projekt, jež poeticky zahájil Miroslav Černý. Výjimečný večer byl plný osobností nejen opavské hudební scény. Zazněly hlasy Jury Bosáka, Olgy Königové, Jana Kunzeho, Honzy Žambocha, Petra Kunzeho, na nástroje je doprovodili Petr Uvíra, Jirka Pater, Marek Hoblík, Petr Odstrčil. O křest nové knihy se postarali Vašek Müller, ředitel festivalu Hradecký slunovrat a Martin Kubík z nakladatelství Perplex.

Odkaz do hudebního magazínu Full Monn


 

Olomouc Jazz Tibet Club 27. 9. 2016

Jméno Slovenské písničkářky Katarzie a chválu na její hudební projev jsem kolem sebe již zaznamenala, nicméně mi doposud její vystoupení na koncertech vždy uniklo, Včera jsem ji poprvé slyšela na živo v Olomouci v Jazz Tibet Clubu. Zaujala nejen svým outfitem tak trošku z jiného světa, tak svým hudebním projevem. Lehce zastřený, snivý přesto výrazný hlas. Její slovenština lahodí mému sluchu… Moc fajn někdy si ji poslechněte.

No famózního bubeníka z Longital Slaninku ve spojení s kapelou Talent Transport  jsem si rozhodně nemohla nechat uniknout.

Odkaz na fotogalerii do hudebního magazínu Full monn


 

Kofe-in – Kobeřice 23.7. 2016


 

Ladě

Koncert mé nejoblíbenější opavské skupiny LADĚ v rámci 20. Dalších břehů 2016

 

Napsat komentář