Hradecký slunovrat

Hradecký slunovrat 2018
černobíle

Celá fotogalerie zde:
pátek: https://www.facebook.com/pg/hradeckyslunovrat/photos/?tab=album&album_id=744346945736002
Sobota: https://www.facebook.com/pg/hradeckyslunovrat/photos/?tab=album&album_id=747224875448209


 

Hradecký slunovrat 2018
Lenka Dusilová a Baromantika, (Předkoncert Hradeckého slunovratu) 1.5.2018


 

Hradecký slunovrat Winter edition 2017

Další hvězdný večer na zámku v Hradci nad Moravicí se nesl ve znamení krásných talentovaných žen a nadaných mužů. Vystoupili zde Vladivojna La Chia se svým 4triem, Jitka Šuranská, David Stypka & Bandjeez a skupina Behind the Door.


 

Hradecký slunovrat 2017

Hradecký slunovrat je pro mě srdeční záležitost. Vlastně si bez něj začátek léta už ani neumím představit. Jaký byl ten letošní ročník?
Plný rozesmátých a šťastných lidí, skvělých hudebníků, nadšených organizátorů, vynikajícího jídla a pití.

Odkaz na celou fotogalerii:https://www.facebook.com/pg/hradeckyslunovrat/photos/…


 

Hradecký slunovrat 2016 – Winter Edition

Hradecký slunovrat má za sebou listopadovou úspěšnou ozvěnu letního programu v podobě své “Winter edition”, na které ve vyprodaném sále Velké dvorany diváci bouřlivě aplaudovali skvělému jazzmanovi Laco Déczimu nebo vynikajícímu kytaristovi Honzovi Ponocnému. Ten vystoupil se svým projektem Circus Ponorka a “zpívající kuchařkou” Karolínou Kamberskou jako hostem. Své nové album pokřtila téměř domácí skupina Expedice Apalucha, a všechny diváky pobavila i dotažená trampská parodie The Honzíci.


 

Hradecký slunovrat 2016

Na teploměru 36 ve stínu, slunce vypalovalo do rozpálených těl své slunovratí znamení a všude kolem zněla hudba. Takový byl letošní festival


 

Hradecký slunovrat 2015

To tak jednou ke mně přišel Vašek Müller, ředitel festivalu Hradecký slunovrat a říká mi – „Hele nechceš přijít fotit k nám na Hradecký slunovrat?“.